Yükleme ve İstifleme

yukleme-ve-istifleme

Yükleme ve İstifleme

Yükleme ve istifleme ile ilgili birçok makinede soğutucularımız kullanılabilmektedir. Ukra Coolers olarak, forkliftler, teleskopik yükleyiciler, vinçler için soğutma sistemleri tasarlayıp üretiyoruz.

Ukra ısı eşanjörleri ve soğutma sistemleri ile donatılmış bu malzeme taşıma araçları için yüksek derecede esneklik sağlar. Ukra Coolers müşterilerinin ihtiyaçlarını ön planda tutarak yükleme ve istifleme makineleri için sistem çözümleri sunmaktadır.

UKRA COOLERS

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için mesaj kutusunda bilgilerinizi gönderebilir ya da bizimle diğer iletişim bilgilerimizle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

   UKRA Coolers yüksek performanslı endüstriyel soğutucuları standart ve özel tasarım ürünleri, yüksek kalite standartlarında rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır. Standart ve uygulamaya özel tasarlanan soğutucularımız; yüksek performans, uzun ömür, kompakt ölçüler, maliyet etkin ve agresif çalışma şartlarına dayanıklılıkları ile mobil makinalarınızın bir parçası olacak.

   ADRES

   Mimar Sinan Mah. Ankara Yolu 3. Cad. No: 129, 19100 / Çorum

   TELEFON

   +90 364 666 11 21

   E-MAIL

   ukra@ukra.com.tr