Yol Yapım Makineleri

yol-yapim-makineleri

Yol Yapım Makineleri

Yol Yapım ve Altyapı ile ilgili birçok makinede soğutucularımız kullanılabilmektedir. Ukra Coolers olarak; silindirler, asfalt kesme ve sökme makinaları, tünel makineleri için soğutma sistemleri tasarlayıp üretiyoruz.

Yol yapım makineleri sektörü için geniş çapta test edilmiş ve niteliksel olarak yüksek değerli hidrolik ve elektronik ürün yelpazemize dayalı olarak kendi kişisel tercihlerinize göre uyarlanmış sistem çözümleri sunmaktayız.

Müşterilerimize yerinde tavsiye, işbirliğine dayalı geliştirme, test etme, ürünlerinizin doğrulanması konusunda yardımcı olabilir ve bu nedenle dünya çapında hizmet ve servis garantisi vermekteyiz.

UKRA COOLERS

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için mesaj kutusunda bilgilerinizi gönderebilir ya da bizimle diğer iletişim bilgilerimizle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

   UKRA Coolers yüksek performanslı endüstriyel soğutucuları standart ve özel tasarım ürünleri, yüksek kalite standartlarında rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır. Standart ve uygulamaya özel tasarlanan soğutucularımız; yüksek performans, uzun ömür, kompakt ölçüler, maliyet etkin ve agresif çalışma şartlarına dayanıklılıkları ile mobil makinalarınızın bir parçası olacak.

   ADRES

   Mimar Sinan Mah. Ankara Yolu 3. Cad. No: 129, 19100 / Çorum

   TELEFON

   +90 364 666 11 21

   E-MAIL

   ukra@ukra.com.tr