Tarım ve Ormancılık

tarim-ve-ormancilik

Tarım ve Ormancılık

Tarım ve Ormancılıkla ilgili birçok makinede soğutucularımız kullanılabilmektedir. Bunlardan bazıları Traktörler, Biçer Döverler, Saman balya Makineleri, Ağaç kesme makineleri, Tomruk soyma makineleridir. Özel olarak tasarlanan soğutma sistemlerimiz, makinelerde yüksek performanslı soğutma sağlar.

Oldukça özelleşmiş birçok makine, tarım ve ormancılıkta çeşitli görevleri tamamlar. Bir çok zorlu işlevi yerine getiren bu makineler Ukra Coolers soğutucuları ile donatılarak motor ve hidrolik sistemlerin soğutulması sağlanıyor.

UKRA COOLERS

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için mesaj kutusunda bilgilerinizi gönderebilir ya da bizimle diğer iletişim bilgilerimizle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

   UKRA Coolers yüksek performanslı endüstriyel soğutucuları standart ve özel tasarım ürünleri, yüksek kalite standartlarında rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır. Standart ve uygulamaya özel tasarlanan soğutucularımız; yüksek performans, uzun ömür, kompakt ölçüler, maliyet etkin ve agresif çalışma şartlarına dayanıklılıkları ile mobil makinalarınızın bir parçası olacak.

   ADRES

   Mimar Sinan Mah. Ankara Yolu 3. Cad. No: 129, 19100 / Çorum

   TELEFON

   +90 364 666 11 21

   E-MAIL

   ukra@ukra.com.tr