Raylı Sistemler

rayli-sistemler

Raylı Sistemler

Düzgün dengeli bir soğutma sistemi ile yeni nesil raylı sistem araçlarını en güçlü soğutma seviyelerini karşılayabilir. Raylı sistem araçları endüstrisinde firmamız Ukra Coolers birçok uygulamada yer almış ve tecrübe kazanmıştır. Raylı Sistemler sektöründeki müşterilerine soğutma uygulamaları ile Ukra kusursuz çözümler sunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışmalarımızla profesyonel ekimiz kurulum için zamanında montaj hattına doğrudan teslim edilebilir, montaja hazır bir soğutma sistemi sunuyor. Ürünlerimiz, ağır hizmet koşullarının yanı sıra farklı ortam koşullarına da dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

UKRA COOLERS

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için mesaj kutusunda bilgilerinizi gönderebilir ya da bizimle diğer iletişim bilgilerimizle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

   UKRA Coolers yüksek performanslı endüstriyel soğutucuları standart ve özel tasarım ürünleri, yüksek kalite standartlarında rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır. Standart ve uygulamaya özel tasarlanan soğutucularımız; yüksek performans, uzun ömür, kompakt ölçüler, maliyet etkin ve agresif çalışma şartlarına dayanıklılıkları ile mobil makinalarınızın bir parçası olacak.

   ADRES

   Mimar Sinan Mah. Ankara Yolu 3. Cad. No: 129, 19100 / Çorum

   TELEFON

   +90 364 666 11 21

   E-MAIL

   ukra@ukra.com.tr