Maden Endüstrisi

maden-endustrisi

Maden Endüstrisi

Madencilik ile ilgili birçok makinede soğutucularımız kullanılabilmektedir. Bunlardan bazıları; Yükleyiciler, Delme makinaları, Kırıcılar, Kanal açma makinaları, Dozerlerdir.

Ukra Coolers, maden endüstrisi ve makineleri için soğutucu sistemleri üreterek bu sektörde lider firmalar arasında yerini almıştır.  Ukra Coolers güçlü ve dinamik mühendislik alt yapısıyla, her koşulda dayanıklı, en uygun soğutucu ürünleri tasarlar ve üretir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sunacağı özel tasarım ve ölçülere göre, sisteminiz için çözümler üretmekteyiz.

UKRA COOLERS

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için mesaj kutusunda bilgilerinizi gönderebilir ya da bizimle diğer iletişim bilgilerimizle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

   UKRA Coolers yüksek performanslı endüstriyel soğutucuları standart ve özel tasarım ürünleri, yüksek kalite standartlarında rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır. Standart ve uygulamaya özel tasarlanan soğutucularımız; yüksek performans, uzun ömür, kompakt ölçüler, maliyet etkin ve agresif çalışma şartlarına dayanıklılıkları ile mobil makinalarınızın bir parçası olacak.

   ADRES

   Mimar Sinan Mah. Ankara Yolu 3. Cad. No: 129, 19100 / Çorum

   TELEFON

   +90 364 666 11 21

   E-MAIL

   ukra@ukra.com.tr