Kurumsal

ukracoolers

Kurumsal

Güçlü mühendislik altyapısı ve soğutucular konusunda uluslararası tecrübe bu genç firmayı doğurdu. Dinle, Hesapla, Tasarla mottosu ile çalışarak size en uygun soğutucuyu sunmak bizim işimiz.

UKRA Coolers yüksek performanslı endüstriyel soğutucuları standart ve özel tasarım ürünleri, yüksek kalite standartlarında rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır.

Standart ve uygulamaya özel tasarlanan soğutucularımız; yüksek performans, uzun ömür, kompakt ölçüler, maliyet etkin ve agresif çalışma şartlarına dayanıklılıkları ile mobil makinalarınızın bir parçası olacak.

Tüm mobil makinaların özel bir soğutucu ihtiyacı vardır. Makinanıza özel soğutucu için sizinle birlikte çalışıyor, uygulamanız hakkında detaylı bilgi alıp, size doğru soğutucuyu seçip özgünleştiriyoruz

ukra-logo-vertical-mini

Vizyonumuz

Vizyonumuz, kusursuz bir mühendislik altyapısı ile  müşterilerimize rakipsiz hizmetler ve kaliteli ürünler sunmaktır.  Müşterilerimizin yararına, her türlü ihtiyaca göre küçük, orta veya büyük fark etmeksizin ölçeklendirilebilen kapsamlı bir mekanik ve endüstriyel mühendislik ürün ve hizmet yelpazesine sahibiz. 

Misyonumuz

Büyümenin ve müreffeh sonucun en güvenli yolunu belirlemek için dinleyerek, gözlemleyerek ve kendimizi tamamen yapacağımız işlere odaklayarak işletmelere pragmatik çözümler sunmaktır. Bizimle iş yaptığınızda ürünlerinizin gelmesi için haftalarca veya aylarca beklemenize gerek kalmaz. Ukra Coolers olarak müşterilerimizi ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini güçlendirmek için yeni fikirler icat ederek uzun süreli bir ilişki kurmak ve ortak olmak için buradayız.

UKRA COOLERS

Bizimle Hemen İletişime Geçin!

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için mesaj kutusu ile bilgilerinizi gönderebilir ya da bizimle diğer iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

   UKRA Coolers yüksek performanslı endüstriyel soğutucuları standart ve özel tasarım ürünleri, yüksek kalite standartlarında rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır. Standart ve uygulamaya özel tasarlanan soğutucularımız; yüksek performans, uzun ömür, kompakt ölçüler, maliyet etkin ve agresif çalışma şartlarına dayanıklılıkları ile mobil makinalarınızın bir parçası olacak.

   ADRES

   Mimar Sinan Mah. Ankara Yolu 3. Cad. No: 129, 19100 / Çorum

   TELEFON

   +90 364 666 11 21

   E-MAIL

   ukra@ukra.com.tr