İnşaat Ekipmanları

insaat-ekipmanlari

İnşaat Ekipmanları

İnşaat ve yapı ile ilgili birçok makinede soğutucularımız kullanılabilmektedir. Ukra Coolers olarak beton mikserleri, beton pompaları, forekazık makineleri, vinçler ve buldozerler için soğutma sistemleri tasarlayıp üretiyoruz.

İnşaat ekipmanları, endüstriyel ekipmanlar ve çeşitli amaçlara yönelik ısı eşanjörlerine artan taleple birlikte, teknik ihtiyaç olan soğutucuların değeri önemli ölçüde artmıştır. Ukra Coolers, muazzam ARGE çalışmalarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına ve ekipmanlarına özel soğutma modülleri geliştirmekte ve üretmektedir. İnşaat ekipmanlarının ihtiyaç duyduğu yüksek soğutma performansını gerçekleştiren ürünler tasarlamaktadır.​

UKRA COOLERS

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için mesaj kutusunda bilgilerinizi gönderebilir ya da bizimle diğer iletişim bilgilerimizle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

   UKRA Coolers yüksek performanslı endüstriyel soğutucuları standart ve özel tasarım ürünleri, yüksek kalite standartlarında rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır. Standart ve uygulamaya özel tasarlanan soğutucularımız; yüksek performans, uzun ömür, kompakt ölçüler, maliyet etkin ve agresif çalışma şartlarına dayanıklılıkları ile mobil makinalarınızın bir parçası olacak.

   ADRES

   Mimar Sinan Mah. Ankara Yolu 3. Cad. No: 129, 19100 / Çorum

   TELEFON

   +90 364 666 11 21

   E-MAIL

   ukra@ukra.com.tr